м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Аерація спортивних газонів в Україні

Розрахунок вартості

Аерація футбольних полів

У програму по відходу за натуральними футбольними полями обов'язково входить аерація. Зазвичай її проводять навесні, коли починається активне зростання трави, і восени. Аерація допомагає кореневій системі спортивного газону легше отримувати воду, повітря і поживні речовини. Сам газон швидше відновлюється після високих навантажень, що особливо важливо для футбольного поля, краще переносить посуху і щедрі опади. Аерація також потрібна для аеробіонтів - примітивних комах, черв'яків і інших організмів, що беруть участь в грунтоутворенні. Незбагачений киснем грунт стає прекрасним місцем для розвитку грибів і паразитичних мікроорганізмів. Газон сохне, хворіє, обростає мохом і в результаті стає непридатним для проведення ігор і тренувань.

Аерація потрібна будь-яким газонам, а не тільки футбольним полям. На маленьких дачних лужках з дуже відносним успіхом використовують сандалі з шпильками, вила або механічні аератори. Але усі ці способи аерації грунту абсолютно даремні і можуть навіть завдати газону шкоди.

Види аерації газонів

Аерація газону об'єднує вичісування (вертикуляцию і скарифікацію) і проколювання грунту, але ці роботи прийнято розділяти із-за технічних і сезонних особливостей проведення. Для вичісування газону використовуються м'які пружинні насадки, а для вертикуляции і скарифікації - спеціальні ножі, які, залежно від віку і стану газону, виставляють на певну глибину. Скарифікація газону потрібна, щоб прибрати мертві корені, мох і повсть, зміцнити дерен і понизити вологість грунту. Потрібна на тих газонах, де проводять мульчування. Якщо на газоні утворився занадто товстий шар повсті, то краще всього позбавлятися від нього за допомогою вертикуляции. Відмерлу траву, що збилася, не так просто вичесати звичайним способом, а вертикуттер (від англ. vertical cut - вертикальний розріз) ефективно розрізає повсть, звільняючи газон. А ось проколювання грунту звичайне і називають аерацією газону. Спеціальні довгі шпильки глибоко упиваються в газон, залишаючи на ньому рівномірні отвори.

Холлоу коринг, аерація порожнистими пальцями на дуже ущільненому грунті, - одна з найбільш агресивних процедур. Шпильки дістають на поверхню грунт, що збився, і після такого радикального втручання обов'язково проводять піскування газону. Якщо грунт ущільнений занадто сильно, то аерацію треба провести ще раз, але не намагатися зробити все за один підхід. Кінцева мета будь-якої операції - полегшити рослинам доступ до води, повітря і поживних речовин, а також узабезпечити газон від шкідників, бур'янів, грибкових і інших захворювань.

Аерація газонів в Україні від компанії Grasser

Ми використовуємо професійну техніку (TORO PROCORE 648, JD Aercore 800, Redexim) і проводимо аерацію газону максимально швидко і якісно. Співпрацюючи з нами, ви переконаєтеся, що футбольне поле або інший спортивний газон буде готове прийняти гравців точно в строк.

Рішення про вид аерації і про методи догляду за футбольним полем повинен приймати тільки фахівець. Будівництво футбольного поля і догляд за спортивним газоном від компанії "Грассер" - вибір багатьох українських стадіонів, тренувальних баз, професійних і аматорських футбольних клубів. Ми пропонуємо лояльні ціни на аерацію спортивних газонів, а також на інші послуги - піскування (топ-дресинг), продаж і внесення добрив, скарифікацію, косіння, лікування газону від хвороб, знищення шкідників і бур'янів на футбольних полях в Україні.