м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Футбольний газон - це видимий результат старанної роботи фахівців різних галузей. Газон стандартного футбольного поля або поля для міні-футболу може бути натуральним або штучним. У цих покриттів є свої переваги і недоліки. Від вибраного типу покриття безпосередньо залежить ціна будівництва футбольного поля, організація і тривалість робіт.

Ви обов'язково отримаєте детальну професійну консультацію, вирішивши замовити будівництво футбольних полів або створення спортивного газону в компанії Grasser. Для прикладу візьмемо процес створення спортивного газону з натуральним покриттям з нуля.

Будівництво футбольного поля в Україні

липня 28, 2019

Штучний спортивний газон

Облаштування синтетичного спортивного газону
липня 28, 2019

Підготовчі роботи

Проектування і планування футбольного поля
липня 28, 2019

Монтаж дренажних систем

Проектування і монтаж дренажних систем

Ми недаремно згадуємо термін "будівництво". В першу чергу проводять інженерні дослідження: вивчаються природні особливості місцевості, підбираються кращі з технічної і економічної точки зору рішення. Коли план майбутнього футбольного поля створений і затверджений, можна братися за роботи. Будівництво футбольного поля проходить у декілька етапів. Спочатку ми при необхідності здійснюємо земляні роботи і монтуємо інженерні системи.

Підготовчі роботи

Вірогідність існування в природі ідеального майданчика мала, тобто облаштування футбольного поля розпочинається з риття котловану. Створюється подушка з щебеня різних фракцій, піску і торфу (чорнозему). "Пиріг", що вийшов, ретельно вирівнюють. Але абсолютно рівне футбольне поле може серйозно постраждати від надлишків вологи. Тому поля будують за типом "конверт" з певним ухилом, щоб уникнути утворення калюж на газоні. Таким чином, ми отримаємо рівномірний ухил до кожного краю поля.

Монтаж дренажної системи футбольного поля

Дренажна система служить для відведення талих вод і опадів. Вона захищає поверхню газону від розкисання, а корені від гниття. По суті, це конструкція з перфорованих труб, яка укладена по усій площі поля і відводить надлишок вологи в колектор.

Монтаж системи автоматичного поливу

Натуральний футбольний газон - це сукупність живих організмів, яким для зростання потрібна вода, поживні речовини і повітря. Рослини потребують поливи набагато частіше, ніж в добривах. Система автоматичного поливу рівномірно зрошує газон необхідною кількістю води, і трав'янистий покрив залишається сильним і стійким до ушкоджень на усій площі футбольного поля. Автоматичний полив футбольного поля допомагає заощадити час, природні ресурси і запобігти хворобам газону.

Будівництво футбольних полів з штучним покриттям теж припускає наявність систем автополиву, щоб охолодити покриття перед грою, і зменшити ризик отримання травм.

Монтаж системи підігрівання футбольного поля

Обігрів футбольного поля обов'язковий для стадіонів, що бажають отримати сертифікацію, наприклад, FIFA. Плюсів у системи багато: ширший період проведення ігор і тренувань, комфорт для спортсменів і стимуляція зростання газону. Використати її можна і при штучному покритті.

Підготовка грунту і посів або укладання рулонного газону

Підготовка до укладання газону вимагає часу. Необхідно забезпечити покриттю оптимальні механічні властивості. Верхній шар, призначений для посіву газону, спочатку насипають заввишки близько 10 см, потім грунт ущільнюють і підсипають. Так, перед посівом загальна товщина родючого шару з урахуванням усадки має бути не менше 25-30 см Рулонному спортивному газону треба стільки ж.

Перед посівом землю розпушують і удобрюють. Посадка спортивного газону проводиться за допомогою спеціальних сівалок, які рівномірно розподіляють насіння по усьому полю. Далі поле укочують і рясно поливають. Перші сходи з'являються вже через сім-десять днів. Слід враховувати, що використати футбольний газон можна буде тільки, коли трава добре укоріниться. Якщо ж купити рулонний спортивний газон, то отримати рівномірне покриття можна вже через декілька днів, а почати ігри і тренування вже через дві-три тижні. При цьому необхідно розуміти, що відхід за футбольним полем має бути правильним і регулярним.

Будівництво футбольного поля від компанії "Грассер" - це комплексний підхід, відповідність міжнародним стандартам і постійна консультаційна підтримка після здачі об'єкту. Звертайтеся по телефонах, вказаних на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв'язку, щоб замовити будівництво спортивного газону або інші наші послуги в Україні.