м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 
  
Grasser завітав на південь нашої країни не випадково. Адже цього літа на футбольній карті з’явилася ще одна спортивна арена, що відповідає структурним критеріям УАФ. Мова йде про стадіон «Мар’янівський», що у селі Мар’янівка Каховського району. Завдання керівництво клубу поставило досить чітке: трав'яний покрив повинен бути в ідеальному стані. Тому зараз наші хлопці готують техніку, за доглядом по газону. Уже більш детально про самі роботи розповімо в наступному нашому пості.☺️

А поки привідкриємо занавіс. На цьому стадіоні свої домашні матчі приймає   . Нагадаємо, що через анексію Криму Росією у 2014 році клуб припинив своє існування. Але відновлений у 2016 році. Нині базується у селі Мар'янівка. Тоді й створено практично нову футбольну команду, яка спочатку грала на стадіонах у Новотроїцькому і в Кам’янці Каховського району.

А паралельно вели будівництво свого стадіону. Зокрема, арени, яка би відповідала критеріям УПЛ: з роздягальнями для команд, душем, приміщеннями для суддів і лікаря та, звичайно ж, комфортними трибунами для уболівальників. І ось тепер «Таврія» вже виступає у Другій Лізі Чемпіонату України.