м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Синоптики обіцяють нам спекотні дні, та скажемо Вам наші роботи теж в самому розпалі. Черговий об’єкт, який дійсно заслуговує на увагу. Це новий житловий комплекс, який незабаром прикрасить один із найзатишніших районів міста – Печерськ. Мова йде про елітну новобудову «Печерськ Плаза».

Найближчим часом тут можна буде прогулятися під каштанами, насолодитися стравою в улюбленому ресторані, надихнутися мальовничою панорамою київської архітектури. На території обладнають власний парк, де завжди можна буде сховатися від спеки, вдихнути свіже повітря і відпочити.undefined)

У "Grasser" надзвичайно відповідальна місія – клумби і газони повинні радувати буйством фарб і пишною зеленю. А без сучасної підземної автоматичної системи поливу реалізувати ці плани вкрай складно. Нині наші хлопці монтують цю складну інженерну конструкцію, яка включає в себе різного виду форсунки, клапани, підземний трубопровід, датчики вологості грунту, накопичувальну ємність, насосну станцію та ще багато різних деталей.

Загалом ця система має ряд переваг. Вона зменшує витрати води на полив. Вода добирається до кореневої системи рослин швидше. Не відбувається випаровування вологи з поверхні та ін.

Для реалізації завдання задіяно понад 4000 м крапельної трубки