м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Будівництво футбольного поля тільки на перший погляд може здатися гранично простим. Сучасне футбольне поле - це складна багаторівнева система. Вона схожа на листковий пиріг, де кожен шар виконує свою важливу функцію. У своїй більшості футбольні поля - це відкриті майданчики, схильні до впливу усіх капризів природи. До того ж класичне футбольне поле припускає природне покриття з живої трави. Тому важливим елементом технічного облаштування таких спортивних майданчиків є дренажна система футбольного поля. 

Облаштування стандартної системи дренажу футбольного поля

Сьогодні до футбольних полів пред'являються високі технічні вимоги. Як в цілому до усього спортивного об'єкту, так і до кожної його складової. Футбольне поле у своєму пристрої припускає наступні компоненти:

  • верхній шар: покриття - природне або штучне;
  • декілька шарів щебеневої підсипки, різної фракції;
  • сучасна система дренажу.

Більшість футбольних полів сьогодні оснащена класичною дренажною системою, при цьому існують і прогресивніші варіанти.

Розрахунок вартості

Вимоги до дренажних систем футбольного поля

За визначенням, завданням будь-якої дренажної системи є відведення води. У разі футбольного поля це завдання ускладнюється навантаженнями на систему водовідведень під час гри і робіт по благоустрою. Дещо відрізняються і дренажні системи для полів з штучним і природним покриттям. Зважаючи на це класична дренажна система сучасного футбольного поля ділиться на зовнішню і внутрішню. Зовнішня система дренажу передбачає облаштування водозбірних лотків по усьому периметру поля. Внутрішній дренаж футбольного поля є системою труб, які прокладаються при формуванні щебеневої, що підсипає. Укладання системи пластикових труб робиться на глибині близько 70 см для природного покриття, і близько 90 см - для штучного.

Облаштовується кільцевий дренаж по периметру з самовідводом в зливову каналізацію. Водовідведення є відкритими дренажними лотками, згори накритими гратами з чавуну. З урахуванням істотних навантажень, що несуть, в дренажних системах труб під футбольним полем застосовують виключно пластичні і, одночасно, міцні синтетичні матеріали ПВХ і поліетилен.