м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Монтаж систем підігрівання футбольних полів

При проектуванні і будівництві футбольних полів, компанія Grasser керується різними державними і міжнародними стандартами. Серед них нормативне видання FIFA "Футбольні стадіони: технічні рекомендації і вимоги". Його розділ № 4.2. "Якість ігрового поля" свідчить: "В місцях з холодним кліматом ігрове поле необхідно обладнати підземною системою підігрівання, щоб запобігти його замерзанню в екстремальних зимових умовах". І це не каприз, як може здатися, а вигідне вкладення. Якісна система підігрівання допомагає виростити однорідний сильний газон і знижує вартість відходу за ним, що особливо актуально в умовах українського клімату.

Переваги системи підігрівання футбольного поля :

  • ширший період експлуатації поля;
  • стимуляція зростання трави;
  • прискорене танення снігу і підсушування покриття (для штучного газону).

Підігрівання грунту частенько стає єдиним способом підготувати спортивний газон до перших весняних виходів. Крім того, наявність цієї системи - одно з вимог до стадіонів, що бажають отримати акредитацію FIFA і UEFA. Сьогодні такий підхід поширений у всьому світі - монтаж систем підігрівання замовляють і для натуральних, і для штучних футбольних газонів. Тільки у Європі системою підігрівання грунту оснащено більше 50% футбольних полів.

Розрахунок вартості

Системи діляться на два типи - електричні і рідинні. Працюють вони аналогічно системі "Тепла підлога", тільки у великих масштабах. У першому випадку використовують нагрівальний кабель. У другому - міцний трубопровід з ПВХ, де циркулює рідина, що діє, як антифриз в авто. Але у будь-якому разі, система підігрівання поля - це вигідне вкладення, яке окупиться високою якістю газону і підніме престиж футбольного стадіону.

Монтаж системи підігрівання зазвичай проводять під час будівництва, ще до облаштування газону. Впровадити її можна і у вже існуюче футбольне поле, але вартість і тривалість робіт залежать від різних обставин. Як і у випадку з іншими інженерними комунікаціями, для системи підігрівання розробляють окремий проект, де враховуються кліматичні особливості місцевості і інші аспекти. Ми - професіонали у будівництві і обслуговуванні футбольних полів в Україні. Звертаючись в компанію "Грассер", ви отримуєте бездоганний натуральний або штучний газон і відлагоджену роботу усіх внутрішніх і зовнішніх інженерних систем. Результат нашої роботи - якісне футбольне поле, що відповідає усім вимогам різних державних і міжнародних інстанцій і, звичайно ж, самих гравців.