м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Облаштування натурального газону футбольного поля

При будівництві футбольних полів з натуральним покриттям вибирають між посівним і рулонним газоном. Вимоги до будь-якого виду спортивного газону однакові. Дерен повинен спокійно витримувати механічні навантаження. Тому використовуються стійкі до витоптування види трав з потужною кореневою системою.

Який футбольний газон вибрати - сіяний або рулонний?

Перша перевага посівного газону - менші капіталовкладення на початковому етапі. Але варто враховувати, що молодий газон треба ретельно підготувати до першого виходу футболістів на полі. Час очікування, ціна облаштування і відходу окупаються стійкістю трав'янистого покриву. Насіння проростає на вашій землі, тобто травостой буде адаптований до кліматичних і іншим умовам. Доглядають за посівним газоном згідно з певною програмою.

Велику частину вартості облаштування будь-якого натурального футбольного поля складають підготовчі роботи, монтаж систем дренажу і автоматичного поливу, а також витрати на витратні матеріали - насіння, добрива і т. д. Ми використовуємо професійну техніку і готуємо поле до точного посіву за один прохід. Далі, щоб отримати рівномірні сходи, насіння рівномірно розподіляє по усій площі майбутнього газону з розрахунком 20-40 гр./ м2.

 Посівному газону потрібно більше часу, але його облаштування - прояв далекоглядності і розумна інвестиція в якість

Розрахунок вартості

Деякі стадіони, у тому числі і зі світовим ім'ям, віддають перевагу рулонному газону. Це цілком виправдано, тому що футбольне поле можна використати по прямому призначенню вже через півтора місяці. На спортивний майданчик привозять товсті рулони дерну з травичками, що стирчать, а після вручну або за допомогою спеціальної техніки їх дуже акуратно розстилають на полі в шаховому порядку. Проміжки між рулонами підсіюють. Один з головних мінусів цього газону - ціна. До того ж існує небезпека купити неякісні рулони дерну, якщо звертати увагу тільки на вартість квадратного метра. Рулонне покриття - це дорослий газон, який, як і будь-яка жива істота, схильний до стресів і хвороб. Якщо не дотримуватися правила транспортування, укладання і відходу газон просто зачахне.

Компанія "Грассер" співпрацює з перевіреними виробниками насіння і рулонних газонів безпосередньо, тому ми ручаємося за якість трав'янистого покриву в майбутньому. Звернувшись до нас, ви можете замовити будівництво футбольного поля з натуральним покриттям в Києві, області, а також по усій Україні. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми з радістю надамо безкоштовну консультацію і прорахуємо вартість створення натурального газону з урахуванням вашого бюджету і інших вимог.