м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Підготовка основи футбольного поля

Будівництво футбольних полів має на увазі монтаж систем дренажу, полива і облаштування спортивного газону. В першу чергу монтують систему відведення поверхневих і грунтових вод, а значить треба ретельно підготувати ділянку. Для цього риють котлован, потім засипають його шарами щебеня, піску і торфу і розрівнюють. Полі облаштовують за типом "конверт" - центр піднесений так, щоб до кожного краю йшов рівномірний ухил. Удавшись до такого прийому, ми забезпечуємо футбольному полю ефективне водовідведення. Тоді опади і талі води стікають до колекторів і не шкодять газону. Складність і тривалість підготовки залежить від розташування, типу грунту і інших особливостей місцевості. Роботи проводять дуже скрупульозно - один недолік спричиняє за собою подальшу чергу помилок. Наслідки можуть бути самими різними, але нерідко буває простіший все переробити, чим виправляти те, що вже є.

Щоб цього не сталося, досить працювати з професіоналами. Іншого способу немає. Фахівці "Грассер" ніколи не йдуть на поступки в питаннях безпеки і якості, адже принциповість - одна із складових професіоналізму. Це стосується і проведення робіт, і вибору витратних матеріалів на підготовчому і будь-якому іншому етапі. Усі витрати і рішення повністю доцільні - ми вибираємо краще, а не найдорожче.

Розрахунок вартості

Сьогодні послуги компанії "Грассер" оцінили багато футбольних клубів, стадіони і тренувальні бази України. Ми облаштовуємо футбольні поля за державними і міжнародними стандартами і нормами будівництва. Наші співробітники використовують сучасну техніку, інвентар і якісні витратні матеріали. Компанія сама безпосередньо купує їх у перевірених постачальників і виробників. Завдяки такому поєднанню ви і отримуєте очікуваний результат. А ціна будівництва і ремонту футбольного поля залишається прийнятною для стадіонів національного рівня і невеликих аматорських клубів.