м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Піскування футбольного газону

Розрахунок вартості

Для чого проводять піскування газону?

Топ-дресинг одночасно справляється з декількома проблемами, які виникають при обслуговуванні спортивних і декоративних газонів :

  • заповнює незначні проміжки і тріщини;
  • у поєднанні із скарифікацією і вертикутацією дозволяє уникнути надмірного накопичення повсті;
  • запобігає застою води і покращує аерацію;
  • підтримує і поглиблює кореневу зону трави;
  • сприяє проростанню після підсівби газону;
  • покращує і підтримує необхідну текстуру грунту.

Спортивні газони спочатку облаштовують на піщаних грунтах, щоб забезпечити покриттю потрібні физико-механические властивості, стимулювати зростання і розвиток кореневої системи трав. Але у верхньому шарі дернини накопичуються органічні залишки, грунт ущільнюється, що погіршує підземний газообмін і дренаж. Кисневе голодування коренів призводить до випадання трави, загибелі коренів і вузлів кущіння, які в силу своєї біології не можуть розвиватися на поверхні. Повсть на газоні часто стає житлом мохів і синьо-зелених водоростей, які також згубні для коренів кореневищних і кореневищно-пухкокущових злакових трав. Для профілактики хвороб фахівці компанії "Грассер" рекомендує аерацію газонів. Особливо важлива аерація з використанням порожнистих пальців (холлоу коринг), коли грунт особливо ущільнений. Це дуже агресивна операція, яку обов'язково завершують піскуванням (топ-дресингом), - одній з ефективних процедур для здоров'я і сили газону.

Для топ-дресингу застосовують чистий, вільний від вапна, річковий пісок, який рівномірно розподіляють по спортивному газону за допомогою спеціальної техніки. Піскування спортивного газону проводять кілька разів в період вегетаційного сезону. Зазвичай ми поєднуємо топ-дресинг футбольних полів з комплексом інших заходів по відходу за спортивним газоном: внесенням добрив, скарифікацією, підсівбою, аерацією та ін. Таким чином виникає синергія, завдяки якій досягається максимальна ефективність кожної операції. Піскування не може виправити неякісний газон, де, наприклад, посаджені рослини, яким не підходять кліматичні умови або грунт. Але топ-дресинг збільшує загальний період експлуатації спортивного поля і в рази підвищує його якість. Подзвоніть або напишіть нам, щоб замовити облаштування і обслуговування спортивного газону в Україні, а також отримати консультацію по будівництву футбольних і гольф-полей і сезонному догляду за ними.