м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

НАША ІСТОРІЯ

Grasser успішно працює на ринку з 2014 року. Компанія відразу почала співпрацювати з приватними об'єктами. Був підписаний договір з ПАО "Миронівський хлібопродукт" на обслуговування газону і системи поливу. Серйозне ставлення до роботи і професіоналізм співробітників дозволили нам виконати замовлення повністю  в строк, чим завоювали визнання замовників як надійного партнера.

У 2015 році почали будувати футбольні поля. Перші об'єкти були за межами Київської області. Професійно підійшли до цього питання і з ювелірною точністю розраховували системи дренажу, поливу, обігріву, освітлення та ін. Нині кількість футбольних газонів, які постійно наша компанія обслуговує досягло цифри понад 30. У 2018 році реконструювали систему автоматичного поливу і підігрівання футбольного поля НСК "Олімпійський" у рамках підготовки до фіналу Ліги Чемпіонів. Також співпрацюємо з гольф-полями України.

На сьогоднішній день Грассер має величезний досвід роботи з державними, муніципальними установами і комерційними замовниками. Компанія зарекомендувала себе на українському ринку, як перевірений довгостроковий партнер.

Ви зацікавлені в наших послугах? Щоб отримати консультацію і замовити будівництво футбольних полів, телефонуйте нам вже зараз!

ДОСЯГНЕННЯ КОМПАНІЇ GRASSER