м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

липня 28, 2019

Скарифікація газонів

Скарифікація спортивних і декоративних газонів
липня 28, 2019

Послуги по захисту газона

Краща техніка для зростання спортивного газону
липня 28, 2019

Піскування газонів

Піскування спортивних газонів
липня 28, 2019

Косіння футбольного поля

Краща техніка для зростання спортивного газону
липня 28, 2019

Аерація спортивних газонів

Скарификация, вертикуляция, аэрация, hollow coring

Облаштування посівного або рулонного спортивного газону - завершальний етап у будівництві натурального футбольного поля. Але насправді все тільки починається. Професійний відхід за газонами допомагає зберегти усі якісні характеристики трав'янистого покриття. А значить витрати часу, грошей і ресурсів будуть виправдані. Футбольне поле використовується більше половини календарного року, і стежити за трав'янистим покриттям набагато складніше, ніж здається. Частина обов'язкового відходу, той же полив, покладена на автоматизовану техніку. Але газон ще необхідно регулярно косити, вчасно удобрювати, правильно захищати від шкідників, хвороб і бур'янів. Окрім цих операцій у відхід за футбольним полем входять скарифікація, аерація, вертикуляция і піскування, які теж проводять по певному графіку. Загалом, потрібний кваліфікований агроном, який розбирається в усіх тонкощах відходу за футбольним полем і уміє грамотно застосовувати ті або інші заходи, щоб забезпечити здоров'я і стійкість спортивного газону

Хто займається професійним доглядом за футбольними полями?

Таких фахівців називають гринкиперами. І для футболу, на відміну від гольфу, ця професія відносно нова. Ходить легенда про одного тренера, який в 70-х перед важливими зимовими матчами через відсутність ключових футболістів наказував заливати поле, щоб арбітр відмінив гру. Правда це або ні - питання іншого характеру. Головне ж те, що умисне псування спортивного газону навіть теоретично було можливим до появи футбольних гринкиперов, чиє слово сьогодні має набагато більшу вагу. Наприклад, в деяких футбольних клубах вихід гравця на полі без дозволу агронома каратиметься штрафом. Втім, окрім повноважень на нім лежить і величезна відповідальність, адже від стану газону залежать видовищність гри, а також безпека футболістів і результат матчу.

На якість поля впливає не лише агротехнологічна підготовка гринкипера, а і його уміння оцінити газон з точки зору спортсмена.

Розрахунок вартості

За кордоном працюють представники цілих династій хранителів газонів, а в Україні професіонали в цій сфері велика рідкість, тому найняти професійного агронома-гринкипера в штат не лише складно, але і дорого. Звернувшись в компанію "Грассер", можна з легкістю вирішити це питання. Ми робимо послуги професійного відходу за спортивними газонами. Наш досвід і кваліфікацію підтверджують численні постійні клієнти, а завдяки власній технічній базі ми пропонуємо найлояльніші ціни на відхід за спортивним газоном в Україні. Ви можете запросити наших фахівців на об'єкт або подзвонити, щоб отримати консультацію по відходу за газоном. Заповнюйте форму зворотного зв'язку або звертайтеся по телефонах, вказаних на сайті. Ми підберемо найоптимальніше, технологічно і економічно обгрунтоване рішення. Ви можете замовити комплексний сезонний відхід за футбольним полем або іншим спортивним газоном, або ж окремі послуги (аерація, косовиця, внесення добрив, топ-дресинг і ін.