м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Штучний газон для футбольного поля

У штучного спортивного газону є свої безперечні плюси. Відхід за штучним газоном мінімальний і простий, провести роботи виходить набагато швидше, а використати його можна набагато частіше, ніж натуральний. Для футбольних полів облаштовують засипний газон. Штучну траву засипають добре пружинячою сумішшю кварцевого піску і гумових гранул - це необхідно для того, щоб максимально узабезпечити гравців при падіннях.

Природно, без недоліків теж не обійшлося. До них традиційно відносять його механічні властивості, нижчу травмобезопасность для спортсменів і так далі. Крім того, неякісний штучний газон погано переносить високі температури, легко гріється на сонці, видаючи характерний запах пластика. Але з частиною проблем запросто справляються системи автоматичного поливу поля, а матеріали удосконалюються виробниками.

Штучний газон - ідеальне рішення для тренувальних баз і полів з високим навантаженням

Облаштування газону для штучного футбольного поля проходить у декілька етапів:

  • підготовка майданчика (Готується "корито" або "подушка" з декількома шарами щебеня і піску різних фракцій. Це дуже важливий етап - штучному газону треба забезпечити хороше водовідведення. Бажано, але не обов'язково, добре продумати систему дренажу);
  • укладання підкладки;
  • розкочування штучної трави за схемою поля;
  • перерва приблизно о 12 годині, щоб розпрямилися прим'яті в рулоні травички;
  • укладання рулонів, обрізання і склеювання;
  • прокатка швів катком;
  • вшивання лінії розмітки (можна зробити "вічною" за допомогою білої штучної трави або ж нанести, а потім періодично освіжати її спеціальною фарбою);
  • засипка піском (тільки у суху і безвітряну погоду!) і гумовою крихтою.

Розрахунок вартості

Засипають штучний спортивний газон шарами. Спочатку сиплють пісок і, щоб він потрапив як можна глибше, прочісують газон. Потім гумовий або каучуковий гранулят. Ми рекомендуємо каучук - він нешкідливий і екологічний. Після цього, покриття треба буде ще раз прочесати для рівномірного розподілу крихти. Після закінчення робіт штучне футбольне поле прибирають від залишків піску, обрізків і іншого будівельного сміття. Спортивний газон готовий.

Звертаємо вашу увагу, що залежно від інтенсивності навантажень (приблизно через півроку) шар засипки треба буде оновити. При використанні якісних покриттів і дотриманні простих правил відходу за штучним газоном, футбольне поле прослужить не менше п'яти років.

У компанії Grasser можна замовити будівництво натурального і штучного футбольного поля у будь-якому населеному пункті України. Під час роботи використовуємо витратні матеріали високого класу від перевірених постачальників і виробників. Звертайтеся по телефонах, вказаних на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв'язку, щоб отримати консультацію по облаштуванню штучного спортивного газону і розрахунок вартості будівництва футбольного поля.