м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

 

Скарифікація газону - агресивна, але дуже ефективна операція для підвищення якості і здоров'я дерну. Скарифікація газонів проводиться за допомогою спеціальної насадки з довгими гострими ножами, які одночасно проріджують ущільнений грунт, видаляють мох, повсть і залишають акуратні надрізи на коренях рослин. Таким чином покращується доступ кисню, води і поживних речовин, що, у свою чергу, стимулює зростання трави, підвищує стійкість газону до захворювань, витоптування і інших механічних ушкоджень.

Скарифікація - обов'язковий етап в програмі обслуговування футбольних і інших спортивних газонів від компанії "Грассер". Наші фахівці рекомендують замовити скарифікацію також для декоративних газонів, щоб поліпшити їх здоров'я і, відповідно, естетичні якості.

 

Чому виникає необхідність в скарифікації газону

Стан газонної трави і її коренів змінюється під впливом різноманітних чинників. Природне зростання, погодні умови і інтенсивна експлуатація приводять до переплетення коренів і утворення щільної повсті з відмерлих рослинних залишок, який з часом все більше обмежує живлення і дихання газону. Недолік повітря і поживних речовин сприяють розвитку гнильних процесів, розмноженню бактерій і паразитів, а також викликає грибкові захворювання газону.

Регулярна аерація і скарифікація газонів від компанії "Грассер", послуги якої ви можете замовити по усій Україні, на сьогодні залишається кращою профілактикою більш ніж половини усіх хвороб і поразок трави. Після проведення цих заходів газон стає витривалим, еластичним і починає самостійно витісняти мох і бур'яни.

Скарифікація і аерація газону потрібна, щоб:

  • захистити дернину від гниття;
  • максимально понизити популяцію і розмноження паразитів, шкідників і бактерій;
  • поліпшити вентиляцію і живлення кореневої системи;
  • посилити зростання нової газонної трави;
  • збільшити щільність і рівномірність трав'янистого покриття.

Розрахунок вартості

Скарифікація газону: коли і як провести

Позитивний вплив скарифікації дуже великий, але і для цієї процедури є обмеження. Операцію по відходу за газоном проводять не більше двох раз на рік, як правило, навесні, а при необхідності її повторюють у кінці літа. Ножі скарифікатора виставляються на глибину від одного до шести сантиметрів, виходячи з віку і стану газону і очікуваного результату. У скарифікації потужний тонізуючий і омолоджуючий ефект, завдяки якому дорослий газон після зими або активної експлуатації перетворюється буквально на очах.

Роботи проводять на заздалегідь покошеному газоні. Потім газон треба ретельно вичесати і рясно полити, а залишки дерну і повсті - прибрати і утилізувати. Не варто використати їх в якості компостного добрива, щоб уникнути повторного зараження газону спорами грибів або моху.

Скарифікація газонів від компанії Grasser

Якісне обслуговування великих спортивних і декоративних газонів можливе тільки за допомогою спеціальної техніки. Звичайно, можна купити професійний скарифікатор, щоб використати його раз або два в році. Але таке придбання не окупиться навіть за десяток років. Вигідним рішенням буде замовити відхід за газоном в компанії "Грассер", Київ, Україна. Досвідчені агрономи запропонують оптимальну програму відходу і захисту саме для вашого газону.

У нас професійна техніка для будівництва, реновації і обслуговування газонів, в наявності насіння газонних трав, добрива і супутня продукція, тому ціна наших послуг стабільно залишається найлояльнішою не лише в Києві, а і по усій Україні. Упізнати вартість аерації, скарифікації, вичісування, піскування, ремонту газону і інших наших послуг дуже просто. Відправте форму зворотного зв'язку або подзвоніть по телефонах, вказаних на сайті, і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!