м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Гідропосів відео

Розрахунок вартості

Гідропосів - оптимальний спосіб облаштувати газон на похилій поверхні. Звичний спосіб посіяти газонну траву не підходить, тому що насіння просто не утримується в грунті, а купівля і укладання рулонного газону обійдеться занадто дорого, особливо, якщо йдеться про великі площі.

Застосування технології гідропосіву дозволяє вирішити наступні завдання:

  • закріпити насіння в грунті;
  • максимальна схожість посівного матеріалу;
  • швидко і повноцінно укорінити сходи.

Облаштування газону гідропосівом

Сам метод розроблений для облаштування газонів саме на схилах. Посів газону проводять за допомогою гідросівалки (гидросидера). У установку засипають суміш, яка складається з насіння газонних трав, мульчуючого матеріалу, звичайно це подрібнена целюлоза, природного барвника, гідрогеля, закріплювачу і добрива для підгодівлі майбутнього газону. Насіння і добрива для газону підбираються згідно з грунтовими умовами і іншими особливостями місцевості. Перед тим, як посіяти газон суміш заливають водою, а потім розпиляли її під тиском із спеціальної гармати або шланга. Суміш компонентів для гідропосіву поміщають в резервуар, заливають водою і ретельно перемішують до однорідного стану, після чого вона відразу ж вирушає на заздалегідь підготовлену під газон ділянку. Товщину покриття легко контролювати, що дозволяє провести рівномірний посів газону. Кожен інгредієнт суміші для гідропосіву дуже важливий! Саме їх сукупність і робить цей спосіб посіву газону настільки ефективним:

  • барвник виділяє вже оброблену площу;
  • волога мульча (целюлоза) служить джерелом води, захищає насіння від дії прямого світла, зносу вітром і поїдання птахами;
  • закріплювач пропускає воду і повітря і надійно утримує шар, не даючи йому сповзти при вітрі або осіданнях;
  • гідрогель зберігає вологу, обволікаючи кожне насіннячко тонкою плівкою;


Мінімальна площа для замовлення гідропосіву - 80 арів

Переваги і недоліки гідропосіву

Гідропосів - найбільш технологічний спосіб посіяти газон на будь-яких складних рельєфах або великих територіях. Сам посів газону проходить неймовірно швидко і при мінімальному задіюванні людських ресурсів : використовуючи гидросидер, дві людини можуть посіяти декілька гектарів газону. Що стосується фінансової сторони питання, то гідропосів - дуже вигідний спосіб благоустрою і озеленення території. Пояснимо чому. У вартість гідропосіву входять оренда гідросівалки, оплата праці, ціна насіння газонних трав, добрив, мульчі і інших компонентів. При цьому, газон захищений від всілякого негативного зовнішнього впливу, насіння не згниває, не розсіюється і не йде на пташиний корм, що гарантує їх максимально можливу схожість. Назвати недоліки гідропосіву дуже складно, особливо якщо застосовувати цей метод правильно і доцільно. Хіба що відсутність джерела води поруч може викликати деякі затримки і незручності в роботі, але зазвичай це питання вирішується дуже швидко.

Гідропосів в Україні від компанії "Грассер"

Компанія Grasser займається будівництвом і обслуговуванням газонів футбольних клубів, стадіонів, гольф-полей, а також комерційних і державних організацій усієї країни. Ми завжди знаходимо для наших клієнтів найбільш вигідні і якісні рішення. Тому в наші послуги входить як "традиційне" будівництво газонів (посів газонної трави або укладання рулонного дерну), так і гідропосів, який ви можете замовити не лише в Києві і області, а і по усій Україні.

Підготовка грунту для газону перед гідропосівом мінімальна, але це не впливає на вигляд і якість майбутнього трав'янистого покриття. Облаштування газону на схилі - ефективний спосіб понизити ерозію грунту і захисту від осипання грунту і зсувів. Так що замовити гідропосів можна не лише з естетичних, але і практичних міркувань.