м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Футбольна асоціація будівельників України

 

Компанія "Грассер" виступає за здоровий спосіб життя і активно підтримує розвиток спорту на усіх рівнях. Ми будуємо і обслуговуємо футбольні поля і самі любимо цей вид спорту. При цьому, наше захоплення не обмежується лише переглядом матчів. Ми входимо у Футбольну асоціацію будівельників України (FABU) і беремо участь в матчах з українськими і зарубіжними колегами.

Футбольна команда Grasser

Команда нашої компанії Grasser виступає в Першій Лізі Чемпіонату Києва по футзалу, бере участь в різного роду турнірах і товариських зустрічах.

Спортивний клуб Stronger

Компанія Grasser не обмежується аматорським спортом. Ще один соціальний проект - спортклуб Stronger, який став відправною точкою для багатьох молодих пауерліфтерів, борців і боксерів. Ми гордимося тим, що вихованці клубу завойовують призові місця не лише на місцевих змаганнях, а і на чемпіонатах всеукраїнського і міжнародного рівня! На даний момент в клубі тренуються більше 40 молодих спортсменів у віці від 5 до 18 років.

Команда юнаків другий рік підряд займає перше місце на Чемпіонаті України по пауерліфтингу і зараз є найсильнішою командою серед спортивних клубів! Тільки за два роки вони виконали один норматив майстра спорту України, семеро отримали звання кандидата в майстри спорту, встановлено ДВА РЕКОРДИ УКРАЇНИ. Спортсмени завоювали вищі нагороди на Чемпіонаті Європи (у Данії) і Чемпіонаті світу (Білорусь). Четверо вихованців пройшли відбір у збірну і представлятимуть нашу країну на чемпіонатах Європи в 2018 році.