м.Київ, вул.Заболотного, 150а
 
 
 
 
 
 
Понеділок-Субота: 09:00 - 22:00
м.Київ, вул.Заболотного, 150а
Понеделок-Субота: 09:00 - 22:00
МЕНЮ
 

Better. Faster. Grasser.

липня 26, 2019

Про роботу Grasser

in Про нас

by Super User

Наша діяльність
липня 25, 2019

Про компанію

in Про нас

by Super User

Наша компанія
вересня 08, 2020

Завантажити

in Про нас

by Super User

  Антикорупційна програма підприємства (формат .pdf)            

Будівництво і реновація футбольних полів від професіоналів

Компанія Grasser створює футбольні поля і спортивні газони для стадіонів, професійних і аматорських клубів в Україні. У перелік наших послуг входить також проектування, реконструкція і комплекс сезонних програм по догляду за газонами з натуральним і штучним покриттям. Будівництво футбольних полів безпосередньо пов'язане з дотриманням різних норм і стандартів. Це стосується не лише таких першочергових робіт, як проектування і монтаж дренажу або системи автоматичного поливу, а і безпосередньо самого газону. Вимоги до  газону і його розмітки встановлені FIFA, прописані в нормативному виданні Федерації "Футбольні стадіони: технічні рекомендації і вимоги" і гранично точні". Відповідність спортивного майданчика цим стандартам - запорука успішних матчів, максимальної безпеки і комфорту футболістів. До того ж це гарантує тривалий період експлуатації і знижує вартість догляду за футбольним полем.

Чому ми вибрали будівництво спортивних газонів?

У команді компанії "Грассер" працюють фахівці різних сфер. Ми не просто створюємо спортивні покриття, а дійсно знаємо які вимоги у гравців і тренерів до поля. Власна футбольна команда - серйозний стимул не сидіти на лавці запасних. Нас об'єднала любов до футболу і спорту взагалі, бажання дати усім однодумцям в Україні можливість грати і тренуватися на якісних футбольних полях. Орієнтуючись на цю мету, ми освоюємо і застосовуємо нові методики і технології облаштування спортивних газонів, а також впроваджуємо усе більш досконалі програми по догляду за вже існуючими футбольними полями. За консультаціями в Grasser звертаються агрономи і гринкипери футбольних і гольф-полів з усієї країни, а співробітників компанії регулярно запрошують виступати спікерами у рамках профільних семінарів і конференцій.

Нашому професіоналізму вже довіряють десятки тренувальних баз і стадіонів, серед яких, ФК "Чорноморець", ФК "Зірка", НСК "Олімпійський" та ін.

Замовити будівництво або реконструкцію футбольного поля в компанії "Грассер" можна по усій території України. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте детальний економічно обгрунтований проект футбольного поля, прозорий кошторис, якісне проведення робіт і, як підсумок, - безпечний і красивий спортивний газон згідно з сучасними міжнародними стандартами.